آیفون تصویری الکتروپیک

تعداد نتایج: 14

مشخصات و قیمت دربازکن تصویری الکتروپیک

آیفون تصویری الکتروپیک به عنوان یکی از قدیمی ترین برندهای دربازکن تصویری شناخته میشود ، تنوع محصولات ، کیفیت و کارایی و گارانتی گسترده عمده ترین دلیل برتر بودن این کمپانی داخلی می باشد. برای اطلاع از قیمت آیفون الکتروپیک با کارشناسان سِوناکالا همراه باشید.

 

ویژگی های آیفون های تصویری الکتروپیک

 

صفحه نمایش

تولیدات این شرکت با صفحه نمایش های 4.3 اینچ ، 7 اینچ و 10 اینچ عرضه میگردد.

 

حافظه

حافظه (Memory) ، الکتروپیک اکثر تولیدات خود را حافظه دار تولید کرده است و یک مدل مدل بدون حافظه ( مدل 897 ) هم عرضه نموده است ، مدل در مدل های حافظه دار زمانی که فردی شاسی زنگ را فشار میدهد عکس از او در حافظه داخلی دستگاه ذخیره میگردد و در صورت استفاده از SD کارت یک فیلم 15 ثانیه ای هم همراه با صدای مراجعه کننده در دورن آن ثبت میگردد که قابلیت انتقال به دستگاه های موبایل و کامپیوتر را دارد.

 

لمسی (Tuch)

درب بازکن ها یا با دکمه ای تاچ و یا غیر تاچ یا بصورت تمام لمسی (Tuch) تولید میشوند حال سوالی که پس می آید آیا لمسی بودن باعث خرابی زود هنگام نمیشود در پاسخ باید گفت خیر با پیشرفت هایی که امروزه صورت گرفته و تکنولوژی های صفحه های خازنی امروزه اکثر شرکت ها به سمت لمسی کردن تولیدات خود پیش می روند.

 

فراخوان آسانسور یا جک درب پارکینگ

ویژگی جدید که در دربازکن های Electropeyk قابلیت فراخوانی آسانسوریا قابلیت بازکردن جک درب پارکینگ که میتوان فرمان فراخوانی آسانسور یا بازکردن جک پارکینگ را از روی دربازکن صادر کرد.

 

اینترکام Intercom

اینترکام ارتباط صوتی بین واحدها از طریق آیفون تصویری یکی از ویژگی هایی است که برای ساختمان های بیش از دو واحد میتواند بسیار کاربردی باشد.

 

اتصال به دروبین مداربسته

قابلیت اتصال مداربسته نیز یکی از ویژگی های جذابی است که روی برخی مدل های مانیتور دربازکن الکتروپیک قرار گرفته است ، برخی مدل های مثل 1294 ، 996 ، 592 قابلیت اتصال به دو دوربین مداربسته آنالوگ و مدل 10 اینچ امکان اتصال و نمایش 6 تصویری دوربین مداربسته را دارا میباشند.

 

گارانتی

سیستم خدمات پس از فروش در برند تجاری الکترو پیک ، به گستردگی تمامی کشور است و از نمایندگی های خود در سراسر کشور استفاده میکند . داشتن گارانتی 36 ماه برای تمامی محصولات این برند بیش از پیش به محبوبیت این برند افزوده است ، سیستم خدمات پس از فروش الکتروپیک این امکان را برای مشتریان خود فراهم می سازد که در مواقع مورد نیاز با یک تماس از این خدمات بهره مند گردند.

اطلاعات بیشتر ...