درباره ما

درباره ما

ما اعتقاد داریم هیچ چیز به اندازه دانش نمی تواند به انسان در راه افزایش کیفیت زندگی کمک کند و استفاده از فناوری روز در تمامی سطوح سبب ارتقاء کیفیت زندگی افراد خواهد شد. سِوِناکالا ، تنها یک سایت فروش در زمینه سیستم های حفاظتی نظارتی نیست  ، هرچند شاید در نگاه نخست ما نیز مانند یک سایت فروش در حوزه تکنولوژی باشیم ولی در حقیقت کمی که به زیر پوستمان بروید خواهید فهمید برای ما هدف ، افزایش کیفیت زندگی است. چه بسا همانگونه که از شعار سوناکالا حدس زده‌اید ما سایت نیستیم ، بلکه تلاشی هستیم برای توسعه سبک زندگی دیجیتالی، تا با تغییرات در سبک زندگی حتی به اندازه کوچک موجب رضایت و آسودگی مخاطبان خود را در نظر داشته باشیم.

فروشگاه سوناکالا از سال 1400 شروع به فعالیت در زمینه عرضه محصولات سیستم های حفاظتی نظارتی نموده است ، مدیر و صاحب امتیاز این مجموعه آقای علی کشوری می باشند. این وب سایت همواره سعی نموده با حذف واسطه میان مشتری و تولید کننده بهترین قیمت را به مصرف کننده و مشتریان گرامی خود ارائه دهد.

 

اهداف و رسالت ما

  • تمرکز بر فروش محصولات آیفون تصویری با بهترین قیمت 
  • ارائه مطالب کامل و توضیحات تخصصی در خصوص کالاهای موجود در سایت
  • ارائه مشاوره رایگان برای کاهش هزینه خرید و نصب مشتریان

 

مشاوره فروش 

سایت سِوِنا کالا در تنوع محصولات خود ، کلیه لوازم و قطعات مورد استفاده در حوزه سیستم های حفاظتی نظارتی را برای کاربران خود با توضیحات کامل به صورت رایگان در سایت قرار داده است.

 

 

 

 

سیستم استفاده از مشاوره تخصصی

علاوه بر معرفی محصولات به صورت دسته بندی شده در سایت با تصاویر به روز و توضیحات تخصصی کامل ، ما بر آن داشته این تا فصلی تازه از مشاوره کامل برای خرید ، نصب ، راهنمایی از میان چندین برند با کیفیت برتر را در ضمن حفظ مزیت اقتصادی و مقرون به صرفه بودن برای مشتریان در نظر بگیریم. مشاوره مرحله ما در سطوح مختلف طبقه بندی میشود و تلاش بر این داریم همواره پیشگام باشیم.

  • معرفی کامل محصولات با توضیحات فنی در سایت
  • استفاده از مشاوره تلفنی برای خرید و نصب
  • بازدید از پروژه ها برای در اختیار دادن اطلاعات تکمیلی به مشتریان
× می تونم کمکتون کنم؟