• صفحه نمایش 7 اینچ لمسی
 • دارای ارتباط داخلی
 • فراخوان آسانسور
 • اتصال به 2 پنل ورودی
 • اتصال به 2 دوربین مدار بسته با یک خروجی
 • ذخیره عکس و فیلم با صدا

3,064,000 تومان

مقایسه

دربازکن تصویری 7 اینچ الکتروپیک 996 سفید

آیفون تصویری الکتروپیک 996 سفید نام یکی از قدرتمند ترین مدل های الکتروپیک است که با طراحی بسیار زیبا و حذف تمام کلید ها و رابط کاربری پیشرفته طرفداران زیادی دارد. 

حافظه ی داخلی و پشتیبانی از حافظه خارجی ، پشتیبانی از دو پنل و دو دوربین امنیتی ، نمایشگر با کیفیت لمسی خازنی و خروجی های دربازکن پارکینگ و فراخوانی آسانسور مهمترین ویژگی های Electropeyk 996 می باشد. این مدل در دو رنگ 996 سفید و 996 مشکی تولید شده است.

برای بررسی کامل با 7akala همراه باشید 

الکتروپیک نام قدرتمند یک برند است که از صفر مطلق ، تولید را شروع کرده و با ترکیب تلاش و دانش روز توانسته هر روز موفق تر ظاهر شود. محصولات آیفون تصویری الکتروپیک اکنون در بالاترین سطح فناوری و کیفیت مواد اولیه عرضه می شوند و از تولیدی کوچک در ابتدا ، سه کارخانه بزرگ حاصل شده که سهم زیادی از فروش را به خود اختصاص داده است. مهمترین ویژگی محصولات اعم از آیفون تصویری الکتروپیک ،جک پارکینگی و قفل برقی یوتاب مشتری مدار بودن و تلاش برای تامین آسایش و آرامش مشتری است. 

 

دربازکن تصویری 996 الکتروپیک

 

الکتروپیک 996 یک محصول کامل

الکتروپیک همیشه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و این یک واقعیت غیر قابل انکار است. اما همیشه نبود یک یا چند ویژگی که به طور معمول در رقبا وجود داشته کاربر را متعجب می کرد. اینکه چرا قابلیت ها در الکتروپیک تافته ی جدا بافته هستند حتما سیاست گذاری های مهمی داشته و به نیاز کاربر توجه شده است. به هر حال در آیفون تصویری 996 الکتروپیک علاوه بر نیاز های معمول کاربران تمام قابلیت هایی که در رقبا هست ، تعبیه شده تا 996 را تبدیل به یک نسخه ی جامع و کامل کند.

 

صفحه نمایشی با فناوری گوشی های هوشمند

دربازکن تصویری 7 اینچی الکتروپیک 996 دارای نمایشگر به روز و فوق العاده حساس به لمس می باشد. سیستم استفاده شده در این صفحه نمایش خازنی است و تفاوت عمده ای با صفحه نمایش مقاومتی دارد.در حالیکه تقریبا تمام آیفون ها از لمس مقاومتی استفاده کرده اند.این ویژگی می تواند تمایز جدی بین 996 با سایرین باشد.

سیستم لمس خازنی به جای دریافت لمس مکانیکی و فشار ، از رسانا بودن که ویژگی ذاتی انسان است استفاده می کند و اشیاء بر روی آن تغییر حالتی ایجاد نخواهند کرد و فقط از انسان دریافت لمس دارد.اصلا نیاز به اعمال قدرت یا لمس چندباره نیست چراکه فرمان با سرعت و حساسیت بسیار بالا دریافت می شود و تجربه ای کاملا مشابه با استفاده از گوشی های هوشمند روز دارد.

خازنی بودن تنها مزیت صفحه نمایش 7 اینچی این آیفون تصویری نیست و مهمترین ویژگی آن قدرت پخش با کیفیت آن می باشد.

دقت تصویر (RGB)800*400 حاکی از یک تصویر شفاف با وضوح بالا دارد که تصور کاربر را از آیفون تصویری به طور کامل تغییر خواهد داد و با صفحه نمایش بزرگ خود شما را شگفت زده خواهد کرد. 

رزولوشن ، روشنایی و کنتراست در بهترین سطح کیفی ممکن قرار دارد و حتی از انتظارات هم فراتر خواهد بود.تصویر در مانیتور تخت به شکل کاملا یکپارچه است و تفکیک رنگ به علت تولید زیاد رنگ ها با دقت کامل انجام می شود.تمام آنچه که در مورد پخش تصویر گفتیم نهایتا منجر به افزایش امنیت با بررسی دقیق چهره ها و داشتن دید وسیع و واید به اطراف می شود.

 

نسل بعدی طراحی با Electropeyk 996

مانیتور تصویری رنگی الکتروپیک مدل 996 هیچ کلید لمسی و غیر لمسی به جز کلید ON/OFF ندارد. در حال حاضر حذف تمام کلید ها مرسوم نیست و آیفون هایی که چنین قابلیتی داشته باشند به انگشتان دست نمی رسند.اما تغییری در حال انجام است مانند آنچه که در مورد گوشی های همراه اتفاق افتاد و موجب به وجود آمدن نسل بعدی شد.تغییر تکنولوژی و طراحی کلی کلید ها در ابتدا به دلیل عادت نداشتن کاربران مقداری موجب مقاومت می شود. اما پس از گذشت مدت زمان کوتاه ،هنکامی که کاربر متوجه تاثیر این طراحی بر افزایش قابلیت ها می شود؛ کاملا مورد استقبال قرار می گیرد.

 • Graphical User Interface

رابط گرافیکی GUI کلید حل معماست. وقتی تمامی کلید ها حذف شوند ممکن است کاربر سردرگم شود که اکنون رابط کاربری به چه شکل انجام می گیرد و انجام عملیات های مختلف بر روی دستگاه چگونه صورت می پذیرد.در دربازکن تصویری الکتروپیک 996 تمام عملکرد ها به صورت بهینه سازی شده بر روی صفحه اصلی قرار می گیرد و به جای تایپ های طولانی از فرمان لمسی ساده استفاده می شود. محیط نرم افزار ساده سازی شده و برای کاربری بهتر تمام فرمان های موجود بر روی دستگاه در همان صفحه اول وجود دارد.

طراحی کلی آیفون الکتروپیک 996 به صورت کاملا یک دست و یک پارچه می باشد . در کل طراحی های تخت مجددا در کالاهای مختلف دیجیتالی مورد استقبال قرار گرفته و 996 هم از این قاعده مستثنی نیست. قالب تخت و کلاسیک به شکل مدرن با لبه های  Silver که مقدار کمی به داخل خم شده اند طرح زیبایی را تشکیل داده که هر سبک و سلیقه ای را در بر می گیرد. 

 

قابلیتی جدید در آیفون تصویری 996 الکتروپیک

معمولا هر برند قابلیت هایی دارد که کاملا منحصر به فرد است و  حاصل ریز بینی در استفاده ی کاربران در رابطه با برطرف کردن یک معضل یا تامین آسایش بیشتر می باشد.

 • فراخوانی آسانسور

آیفون تصویری 996 الکتروپیک دارای قابلیت فراخوانی آسانسور می باشد که ویژگی بسیاری از محصولات الکتروپیک است و موجب می شود تا سرعت زندگی روزمره ارتقا پیدا کند و از زمان انتظار و کلافگی بکاهد.این قابلیت بسیار جذاب است و پس از استفاده از آن احتمالا از اینکه محصول برندی را انتخاب کرده اید که تا این حد جزئی نگر بوده خوشحال خواهید شد.

 

 • دربازکن پارکینگ 

مانیتور تصویری الکتروپیک 996 یک قابلیت منحصر به فرد دارد.

 دربازکن جک پارکینگ این امکان را فراهم می کند که دائما به دنبال ریموت برای بازگشایی درب پارکینگ نباشید و با یک لمس بسیار ساده بتوانید درب پارکینگ را باز کنید.معمولا باز کردن جک پارکینگی نیازمند حضور در پارکینگ می شود که با این قابلیت لازم نیست از جای خود تکان بخورید. 

 

اینترکام درست حسابی!

بالاخره اینترکام تمام و کمال به الکتروپیک اضافه شد و آیفون تصویری 996 الکتروپیک دارای اینترکام سراسری با تمامی واحد ها می باشد. ویژگی که عدم حضورش همیشه تعجب بر انگیز بود اکنون به صورت کامل در 996 اضافه شده و این آیفون را همه فن حریف کرده است. پشتیبانی تا 255 واحد جای هیچ حرفی باقی نمی گذارد و دیگر نیاز به رفت و آمد های وقت گیر برای صحبت های کوتاه با همسایه ها نیست و تمام این تماس های صوتی با بالاترین کیفیت ممکن انجام می شود تا رفاه و آسایش کلی ساختمان تامین گردد. کافیست به بخش اینترکام رفته و عدد واحد مورد نظر را وارد کنید تا بلافاصله گوشی مقابل زنگ بخورد و مکالمه آغاز شود.

 

تامین امنیت خانواده

الکتروپیک 996  دارای چند خروجی است که در مطالب بالا توضحیات لازم در مورد خروجی درب پارکینگ و آسانسور و اینترکام داده شده است.پس می پردازیم به توضیحات مربوط به خروجی های دیگر.

 • اتصال به دو پنل 

دو خروجی برای پنل درب ورودی 1 و 2 وجود دارد تا در ساختمان های دارای دو درب ورودی توانایی کنترل سریع و بازکردن درب امکان پذیر باشد. رابط کاربری بسیار ساده به همراه دریافت سریع لمس باعث می شود زیر 0.2 ثانیه بین تصاویر جابه جا شوید و نرخ بالای نوسازی باعث تعویض زود هنگام تصاویر می شود. این میزان از توجه به سرعت می تواند در تامین امنیت خانواده بسیار تاثیر گذار باشد.

 

 • اتصال به دو دوربین امنیتی 

آیفون تصویری الکتروپیک 996 قابلیت اتصال به دو دوربین امنیتی همزمان را دارد و یک خروجی برای هر دو دوربین تعبیه شده است.تصاویر دوربین مدار بسته را به را حتی چک کنید .با این امکان برای بررسی محیط اطراف ساختمان خود نیاز به مجوز مدیریت نخواهید داشت و می توانید تصاویر را در لحظه و لایو ببنید و دید خود را به اطراف گسترش دهید. در تصویر زیر محل نصب سوکت های دوربین و پنل های تصویری قابل مشاهده است.

 

سوکت های آیفون تصویری 996

 

 

 • حافظه 

ویژگی مهم دیگری که آیفون تصویری الکتروپیک 996 دارد جدای خروجی ها توانایی ضبط تصاویر است.البته ضبط دستی و اتوماتیک پنل درب ورودی و داشتن تصویر و ویدیو با کیفیت از مراجعین ویژگی منحصر به فردی نیست و در تمام آیفون های حافظه دار میان رده هم یافت می شود. اما وجود حافظه داخلی 8GB ویژگی است که حتی به سختی در مدل های  لوکس پیدا میکنید و این امکان را فراهم می کند تا حجم بسیار زیادی فضا برای ذخیره ی  افرادی که زنگ پنل را زده اند ، داشته باشید.پشتیبانی تا 32GB حافظه خارجی هم با Mirco SD انجام می شود . حافظه ی مموری را در خود دستگاه ، کامپیوتر یا گوشی همراه مرور کنید. 

در صورت بروز هر گونه حادثه می توانید تردد درب ها را بررسی کنید و چهره ی مراجعه کنندگان را مشاهده کنید.

 

محل نصب SD کارت در 996 الکتروپیک

 

گارانتی 

Electropeyk 996 با گارانتی 36 ماهه عرضه می شود و الکتروپیک در بخش خدمات پس از فروش عملکرد بسیار خوبی دارد. در بسته بندی این محصول کارت ضمانت وجود دارد در هنگام نصب شرایط گارانتی را دقیقا مطالعه بفرمایید تا متضرر نشوید. 

 

ویژگی های دربازکن الکتروپیک 996

 • صفحه نمایش 7 اینچ لمسی خازنی
 • دارای ارتباط داخلی با همه ی واحدها
 • فراخوان آسانسور
 • دربازکن پارکینگ
 • اتصال به 2 پنل ورودی
 • اتصال به 2 دوربین مدار بسته با یک خروجی
 • ذخیره عکس و فیلم با صدا
 • دارای حافظه داخلی 8 گیگ و قابل ارتقا تا 32 گیگ
 • فناوری ساختSMT مدار
 • دارای 10 ملودی زنگ متنوع 
 • نمایشگر GUI
 • زبان فارسی و انگلیسی
 • تقویم شمسی و میلادی
 • ابعاد 275x169x53 میلی متر 

 

سایر قابلیت ها 

از جمله ویژگی های دیگر این دربازکن تصویری می توان به داشتن 4 عکس پس زمینه زیبا برای بکگراند منو ،10 ملودی زنگ متفاوت ، زبان فارسی و انگلیسی ،تقویم شمسی و میلادی ، تاریخ وساعت  و بسته بندی با کیفیت اشاره کرد. 

تغییر زبان فارسی و انگلیسی با یک بار لمس گزینه ی زبان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.در مورد بسته بندی باید بگوییم که  بسیار جذاب و امن است و هیچ آسیبی به دستگاه وارد نخواهد شد.نوع بسته بندی الکتروپیک بسیار متفاوت است و کاملا اصولی انجام می شود تا ضمن رعایت تمام نکات برای فروش یک محصول استاندار ،احترام به مشتر ی بیش از پیش دیده شود.

 

مقایسه

مانیتور دربازکن  الکتروپیک 996 رقیپ پرچم داران لوکس برند های معتبر بازار است .محصولات سیماران ، محصولات تابا و محصولات سوزوکی همیشه در حال رقابت با الکتروپیک هستند.

دربازکن تصویری سوزوکی مدل ECO-720 طراحی بسیار مناسبی دارد و بسیار مشابه 996 است و از صفحه نمایش LED بهره می برد اما اینترکام کلی ندارد و فقط قابلیت ارتباط با نگهبانی را دارد.

دربازکن تصویری سیماران مدل HS-78/M100 ضخامتی بسیار کم و طراحی بسیار متفاوتی دارد به جز قابلیت تشخیص حرکت از لحاظ قابلیت ها تفاوت چندانی ندارد.996 از حافظه ی داخلی و خارجی بیشتری پشتیبانی می کند.

 دربازکن تصویری تابا الکترونیک مدل TVD-3070 دارای قابلیت اتصال به خط تلفن ، دایورت و تشخیص حرکت است. همچنین از دوربین مدار بسته ی PTZ هم پشتیبانی می کند و قابلیت ارتقا تا 128 گیگ حافظه ی خارجی دارد.در بخش طراحی مدل 996 الکتروپیک بسیار قوی تر است.

تمام رقبای 996 فاقد قابلیت فراخوانی آسانسور می باشند. 

 

کلام پایانی 

 آیفون تصویری Electropeyk996 در چند بخش مهم  ، عملکرد مقتدری دارد.اولین قسمت بخش طراحی می باشد که بسیار مهندسی شده انجام شده و مورد بعدی تعداد خروجی.

خروجی درب پارکینگ ، آسانسور ،دو پنل و دو دوربین امنیتی نیاز هر ساختمانی را برطرف خواهد کرد.در انتها نمایشگر لمسی با کیفیت از نوع خازنی و رابط گرافیکی GUI نقش مهمی را در جلب رضایت شما خواهد داشت. شاید به جرات بتوان این مدل را بهترین دربازکن تصویری الکتروپیک دانست.


برند آیفون تصویری

آیفون تصویری الکتروپیک

اندازه صفحه نمایش

7 اینچ

حافظه

دارد

پشتیبانی از اینترکام

دارد

بازکردن جک پارکینگ یا فراخوان آسانسور

دارد

قابلیت اتصال به دو پنل

دارد

گوشی

دارد

سایر قابلیت ها

اتصال به دوربین مداربسته

صفحه نمایش لمسی

دارد

0 دیدگاه برای آیفون تصویری الکتروپیک 996 سفیددیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*