• صفحه نمایش 4.3 اینچ
  • دارای حافظه داخلی
  • گارانتی 36 ماهه تابا الکترونیک

2,250,000 تومان

مقایسه

آیفون تصویری تابا 4.3 اینچ با حافظه TVD-1040M200

آیفون تصویری تابا TVD-1040 در حالت عادی فقط توانایی گرفتن 200 عکس را دارد که با اضافه کردن حافظه خارجی میکرو SD  تا 8 گیگابایت قابلیت ذخیره 1024 تصویر و 256 ویدیو 15 ثانیه ای با صدا را دارد لازم به توجه است که بدون الحاق حافظه خارجی امکان ضبط فیلم نمی باشد.

گذشته نیز همچون آینده نامحدود است :

سال ها از تولید محصول کلاسیک درب باز کن تصویری  می گذرد و همچنان این قالب و طرح عرضه و تقاضا می شود.در حال حاضردر قسمت کیفیت تصویر ، مقدار قابل توجهی پیشرفت حاصل شده است که دربازکن تصویری TVD1040M200 با رزولوشن بالاتری ارائه شده اند.

سیستم رنگی نمایشگرغیر لمسی 4.3 اینچی TVD1040M200 در دربازکن تصویری تابا 1040، RGB یا رنگ اولیه می باشد که دارای بکگراند روشن و بر پایه ی رنگ های قرمز ،سبز و آبی است که از ترکیبات آنها میلیون ها رنگ تولید می شود. این سیستم روز به روز در حال پیشرفت می باشد و قدرت نمایش بالاتری در مانیتور ارائه می دهد.

ظاهر و ابعاد :

تصویر 4.3 اینچ در آیفون تصویری 1040 تابا بالا سمت راست قرار گرفته و مجاور آن در قسمت حاشیه ای، 4 کلید فشاری ریز قرار گرفته که به ترتیب شامل منو ، بازبینی جهت دیدن و پاک کردن عکس ها و فیلم ها ، ضبط برای تصویر برداری دستی و خروج می باشد.شیار مموری در پایین این 4 دکمه قرار گرفته است.ارتفاع 220 و عرض 200 و ضخامت 65 میلیمتر و وزن 830 گرم نمایانگر یک آیفون تصویری نسبتا بزرگ می باشد که از ظرافت ساخت در آن خبری نیست ؛البته این اندازه بزرگ و ساختار پله ای در انتهای آن باعث راحتی استفاده از گوشی میگردد.

 

حافظه :

آیفون تصویری تابا TVD1040M200 در حالت عادی فقط توانایی گرفتن 200 عکس را دارد که با اضافه کردن حافظه خارجی میکرو SD  تا 8 گیگابایت قابلیت ذخیره 1024 تصویر و 256 ویدیو 15 ثانیه ای با صدا را دارد لازم به توجه است که بدون الحاق حافظه خارجی امکان ضبط فیلم نمی باشد.

 

دود از کنده بلند می شود :

آیفون تصویری تابا 4.3اینچ با حافظه TVD-1040M200 طراحی یک مدل قدیمی را دارد شاید شما را به اشتباه بیاندازد که در کل یک آیفون قدیمی است؛اما هرگز چنین نیست. قابلیت اتصال به دو پنل به صورت همزمان یا به یک پنل و یک دوربین مدار بسته را دارد.آیفون های تصویری تابا با بهره مندی از بهترین کیفیت گامی بلند در صنعت آیفون های تصویری برداشته است

با OSD تنظیم نور ، رنگ و کنتراست تصویر را به میزان دلخواه درآورید،از قسمت منو زبان فارسی یا انگلیسی را انتخاب کنید ،زمان و تاریخ را تنظیم کنید و از قابلیت تصویر برداری اتوماتیک آن استفاده کنید تا هر زمان که حالت اتوماتیک روشن باشد از همه ی افرادی که زنگ درب منزل شما را زده اند و وارد شدند ، فیلم و عکس ذخیره شود. سیستم پال هم اگر معایبی در تصویر باشد برطرف و وضوح تصویر را تقویت می کند. صدای زنگ در 4 حالت قابل تنظیم است.
باید قبول کرد که اندازه ی این آیفون تصویری تابا قدری بزرگ تر از مدل های جدید و به روز می باشد اما همین بزرگی باعث جای گذاری بهتر قطعات شده است که با نصب اصولی و سیم کشی مناسب هیچگاه نویز تصویر و صدا ایجاد نخواهدشد. زمان قطع اتوماتیک تصویر 2 دقیقه می باشد.

گارانتی :

دربازکن 1040 تابا با گارانتی 36 ماهه مثل تمام آیفون های تصویری تابا عرضه می شود .از جمله دلایل محبوبیت و پرفروش بودن محصولات تابا خدمات پس از فروش مناسب است.

مقایسه :

سوزوکی 413 نزدیک ترین رقیب تابا 1040 می باشد که بر خلاف تابا دارای دو مدل حافظه دار و بدون حافظه است ، مزیتی که محصول سوزوکی دارد ارتباط با نگهبانی از طریق آیفون تصویری و ابعاد کوچکتر می باشد. همچنین این دربازکن تصویری 4.3 اینچ در کارایی برترین بوده ، هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ مقاومت و ...

سخن پایانی :

اولین مدل ها بعد از در بازکن های سنتی که حافظه داشته باشند و به پنل دوم متصل می شوند آیفون تصویری تابا TVD1040می باشد که تلفیق سادگی و کارایی و قیمت مناسب است.در اصل با این مقدارهزینه نباید توقع امکانات متعددی داشته باشید. آیفون های تصویری تابا با گارانتی 3 ساله به شما عزیزان تحویل داده میشود


0 دیدگاه برای آیفون تصویری تابا مدل TVD-1040M200 حافظه داردیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*