• مانیتور 4.3 رنگی ، قابلیت وای فای ، حافظه داخلی و خارجی ، فیلم برداری و عکس برداری ، ارتباط با سایر واحد ها ، خروجی جک پارکینگ

2,024,000 تومان

مقایسه

آیفون تصویری HS-43TK/M100-WIFI

سیماران اولین تولید کننده دربازکن تصویری دارای WiFi در ایران میباشد و پس از تولید موفق مدل 7 اینچ HS-78 /M100 iWFi این بار محصولی جدید با پلت فورم قدیمی 4.3 اینچ با همین قابلیت تولید کرده است. این محصول جدید با نام تجاری HS-43TK/M100-WIFI تولید شده است تا علاوه بر صفحه بزرگ دربازکن تصویری ، قابلیت وای فای بر روی درباکن با مانیتور متوسط 4.3 نیز تولید شود . از قابلیت های فنی این مدل باید به داشتن حافظه عکس ، فیلم از قرد پشت درب اشاره داشت ، داشتن قابلیت مشاهده مخاطب بر روی تلفن همراه ، ارتباط با سایر واحد ها ، باز کردن جک پارکینگ اشاره داشت .

 

مشخصات صفحه نمایشگر

دربازکن تصویریسیماران  HS-43 وای افای دارای مانیتور 4.3 اینچی است و همچنین از کیفیت LED TFT و صفحه تمام رنگی استفاده میکند . این مدل صفحه لمسی ندارد اما دکمه های تنظیمات آن لمسی می باشد. کیفیت برتر دربازکن های تصویری سیماران در زمان استفاده تجربه متفاوتی را از تراکم پیکسل های موجود در یک مانیتور را نشان میدهد.

 

پاسخ گویی حتی در بیرون از منزل

با استفاده از قابلیت جدید وای فای HS-43TK/M100-WIFI شما را با عنوان کاربر آیفون های تصویری سیماران قادر خواهد ساخت تا با نصب اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود و استفاده از اینترنت گوشی در 24 ساعت شبانه پاسخوی درب منزل خود باشید . با استفاده از اینترنت دیگر نیازی نیست شما در منزل باشید تا بتوانید پاسخگوی فرد پشت درب باشید از این پس با نصب نرم افزار سیماران همیشه و در همه خانه شما همراه شما خواهد بود. یکی دیگر از قابلیت های آیفون HS-43TK/M100-WIFI مدیریت از راه دور میباشد.

فرایند بسیار ساده برای برقراری ارتباط با مخاطب پشت درب از هرکجا برای کاربران آیفون تصویری سیماران WiFi فراهم شده است . این قابلیت به وسیله برنامه یا اپلیکیشن بر روی گوشی اندروید و آی او اس فراهم شده است. با نصب اپلیکیشن Smart VDP  میتوانید با استفاده از اینترنت تلفن همراه با مخاطب پشت درب ارتباط بر قرار کنید تصویر او را داشته باشد و در صورت نیاز درب را برای وی باز کنید.

 

شکل ظاهری محصول

آیفون تصویری سیماران HS-43TK/M100-WIFI  با ظاهر سفید رنگ و دارا بودن صفحه نمایشگر 4.3 اینچی که در زمان و حاشیه ای مشکی رنگ که در زمان خاموش بودن دقیقا هم رنگ حاشیه خود میشود. کادری سفید رنگ دور صفحه نمایشگر مکان قرار گیری آن را نشان میدهد. در زیر مانیتور 5 کلید تنظیمات قرا گرفته است و لوگوی تجاری آیقون سیماران نیز در زیر صفحه در حاشیه سفید رنگ قرار دارد. استفاده از سیستم مگنتی در هنگام گذاشتن گوشی کمک به استفاده راحت تر و جلوگیری کردن از افتادن گوشی میکند.

 

ایفون تصویری سیمارن HS43-M200

ساختار و شیوه کارکرد با اینترنت

شرکت سیماران پیشگام تولید محصولات به روز در زمینه آیفون تصویری بوده است افزودن قابلیت وای فای به مدل HS-43TK/M100-WIFI به این صورت است که افراد داخل منزل تا 4 گوشی همزمان قابلیت اتصال به آیفون تصویری را دارند و در زمان فشار دادن زنگ توسط مخاطب شما قادر خواهید بود از طریق تلفن همراه با وی در ارتباط باشید . شایان ذکر است که این آیفون تصویری جدید وای فای سیماران میتواند به 4 گوشی هوشمند متصل شود. آیفون تصویری سیماران HS-43TK/M100-WIFI از سیتم عامل های اندروید 4 به بالا و IOS 10 پشتیبانی میکند.

نرم افزار را از کجا دانلود کنیم ؟

شرکت سیماران در بسته بندی های مدل های وای فای خود یک پک حاوی دفترچه راهنما  قرار داده است. شرکت سیماران این نرم افزار را در فرشگاه گوگل برای کاربران اندروید و اپ استور برای گوشی های اپل قرار داده است تا نصب آن برای کاربران به راحتی امکان داشته باشد .

سازگاری با تمامی پنل های سیماران ( زنگ درب ورودی )

با خرید آیفون تصویری وای فای دار سیماران از هر مدل از پنل های سیماران استفاده نمایید. با نصب دربازکن تصویری 4.3 وای فای سیماران شما قادر هستید از تمامی پنلهای سیماران ( فراز ، فوژان ، فروز ، کدینگ ، آی پی )استفاده نمایید.

 

دارای حافظه فیلم و عکس برداری

HS-43/M100 وای فای دارای حافظه داخلی تا سقف 200 تصویر را میباشد که پس از پر شدن، تصاویر جدید جایگزین تصاویر قدیمی تر میشود. در کنار تصاویر دربازکن تصویری مدل HS-43TK/M100-WIFI میتواند فیلم های چند ثانیه از استفاده کنندگان از پنل نیز ثبت کند.

 

حافظه خارجی

با خرید دربازکن تصویری HS-43TK/M100-WIFI در صورت تمایل به استفاده از حافظه بیشتر شما میتوانید با استفاده حافظه خارجی SD  این ظرفیت را افزایش دهید. این آیفون تصویری سیماران کارت حافظه هایی تا 16 گیگابایت را پشتیبانی میکند.

 

جمع بندی

قابلیت وای فای بیشتر در مدل های لوکس و گران قیمت قرار داده میشد ، اما با تولید HS-43TK/M100-WIFI این قابلیت در آیفون تصویری 4.3 اینچی قرار داده شده است تا سیماران علاوه بر مدل 7 اینچ وای فای دارای یک دربازکن تصویری با قابلیت جدید و به روز مانند استفاده از WiFi نیز باشد تا خرید آیفون تصویری امکانات به روز برای اقشار متوسط نیز فراهم شود.

 


نقاط قوت
  • مانیتور 4.3 رنگی ، قابلیت وای فای ، حافظه داخلی و خارجی ، فیلم برداری و عکس برداری ، ارتباط با سایر واحد ها ، خروجی جک پارکینگ

0 دیدگاه برای دربازکن تصویری سیماران HS-43TK/M100-WIFIدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*