• محصول تولید کننده: سیماران
  • ترانس پنل سیماران ولتاژ AC و DC
  • خروجی متناوب: ۱۷ ولت = ۲ آمپر
  • خروجی مستقیم : 13 ولت = 0.5 آمپر

165,000 تومان

مقایسه

تغذیه دربازکن تصویری 730 سیماران

ترانس 730 سیماران جهت تأمین نیروی مورد نیاز آیفون صوتی و تصویری مورد استفاده قرار می گیرد. ترانس آیفون تصویری سیماران دارای خروجی AC و DC به صورت هم زمان می باشد. تغذیه تصویری سیماران 730 دارای ورودی 220 ولت AC خروجی 17 ولت 2 آمپر AC و 13 ولت 0.05 آمپر DC می باشد.

شرکت سیماران

از شرکت های مطرح در حوزه ی صنعت الکترونیک ایران، مجموعه صنایع الکترونیک سیماران می باشد. این شرکت در سال 1350 تأسیس گردید و با اخذ نمایندگی های انحصاری برندهای مطرح اروپایی در صنایع الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز با طراحی ها و نوآوری های خود نه تنها گامی استوار در زمینه ی خود کفایی ملی برداشته است، بلکه صادر کننده بسیاری از محصولات خود به کشورهای همسایه می باشد.

منبع تغذیه آیفون تصویری سیماران مدل 730 دارای 2 عدد ترمینال برای برق ورودی 220 ولت متناوب و 4 ترمینال خروجی است که هرکدام از این خروجی ها کارکرد خاص خود را دارند به این صورت که دو عدد از ترمینال های خروجی برق 12 ولت مستقیم است که برای انتقال تصویر مورد استفاده قرار می گیرد و دو ترمینال دیگر برای قفل درب بازکن به کار می رود. این ترانس ولتاژ برق شهری را گرفته و به برق DC تبدیل می کند و وظیفه تامین برق مورد نیاز پنل ورودی درب یا همان زنگ درب را تامین می کند.

منبع تغذیه آیفون تصویری شرکت سیماران دارای خروجی 12 ولت DC و AC است که خروجی AC برای تغذیه درب بازکن استفاده می شود و خروجی DC مستقیما به سیم های آبی و قرمز پشت پنل وصل می شود البته باید توجه نمایید در پنل های یک طبقه فقط دو سیم مشکی برای اتصال تغذیه وجود دارد که اتصال آن به منبع DC و AC فرقی نمی کند.

گارانتی

شرکت سیماران یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده سیستم های حفاظتی و نظارتی محصولاتی مانند پنل و درب بازکن تصویری، جک پارکینگ، راهبند اتوماتیک و ... محصولات خود را را با گارانتی به مشتریان ارائه می دهد. در همین راستا محصولات دربازکن تصویری سیماران و لوازم جانبی دارای گارانتی 30 ماهه می باشند.


0 دیدگاه برای ترانس 730 سیماراندیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*