قفل زنجیری سیماران مدل 715

Simaran Chain door lock دسته: دربازکن صوتی و تصویری , آیفون تصویری سیماران
  • عمر طولانی
  • کیفیت بالا قفل زنجیری
  • گارانتی 30 ماهه

241,000 تومان

مقایسه

قفل دربازکن زنجیری سیماران مدل 715

قفل دربازکن برقی سیماران جهت باز و بسته کردن روی در نصب می شود و به دو صورت دستی و برقی (از طریق درب بازکن تصویری) قابل استفاده می باشد. در واقع قفل زنجیری آیفون تصویری سیماران مانند یک رابط بین آیفون و در عمل می کند. قفل درب بازکن زنجیری سیماران با استفاده از زنجیر و انرژی که در فنر جمع شده زبانه را کشیده و در را باز می کند. بدنه قفل دربازکن زنجیری سیماران ضد زنگ می باشد.

شرکت سیماران

از شرکت های مطرح در حوزه ی صنعت الکترونیک ایران، مجموعه صنایع الکترونیک سیماران(simaran)می باشد. این شرکت در سال 1350 تأسیس گردید و با اخذ نمایندگی های انحصاری برندهای مطرح اروپایی در صنایع الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز با طراحی ها و نوآوری های خود نه تنها گامی استوار در زمینه ی خود کفایی ملی برداشته است، بلکه صادر کننده بسیاری از محصولات خود به کشورهای همسایه می باشد. این شرکت محصولات متنوعی از جمله آیفون تصویری، جک درب پارکینگ،راهبند ،کارت RFID و تگ دربازکن و... تولید و به بازار عرضه نموده است.

گارانتی سیماران

شرکت سیماران جهت احترام و رفاه حال مشتریان، همه محصولات خود را با گارانتی به مشتریان ارائه می دهد. در همین راستا قفل زنجیری سیماران دارای گارانتی 30 ماهه می باشد.


0 دیدگاه برای قفل زنجیری سیماران مدل 715دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*