• تصویر شفاف با استفاده از تکنولوژی TFT LCD
 • صفحه کاملا لمسی 7 اینچ
 • دارای 16 ملودی مختلف جهت زنگ پنل و ارتباط داخلی بین واحدها
 • قابلیت اتصال به دو پنل تصویری
 • قابلیت ارتباط داخلی واحدها با مرکز نگهبانی و بالعکس

2,574,000 تومان

مقایسه

آیفون تصویری سیماران مدل HS-78/M100

شرکت سیماران با تولید محصول موفق آیفون تصویری مدل HS-78/M100 در دو نوع دارای WiFi و بدون آن، موفق به کسب عنوان پر فروش ترین دربازکن تصویری هوشمند را در بازار دارا میباشد. این دربازکن تصویری دارای مانیتور 7 اینچ لمسی است و همچنین قابلیت ارتباط با سایر واحد ها را دارد. این مدل نیز دارای حافظه داخلی و خارجی با قابلیت ذخیره سازی تصویر و فیلم از فرد پشت درب را دارد. گستره فروش محصولات آیفون تصویری سیماران در بازار ایران از تمامی برند های دیگر بیشتر میباشد. به نحوی که قابل مقایسه با برند های دیگر از نظر تعداد محصول، کیفیت و طراحی، نمیباشد.

مشخصات ظاهری 

از خصوصیات ظاهری این مانیتور می توان به یک بدنه ی مستطیلی شکل، که بخش اعظم آن توسط یک نمایشگر 7 اینچ تمام لمسی پوشانده شده اشاره نمود، وجود اندکی زاویه نسبت به بدنه اصلی در بخش نمایشگر این محصول، زیبایی آن را خاص و ویژه نموده است، گوشی این مانیتور با سیستم مغناطیسی روی بدنه قرار گرفته شده است. دربازکن تصویری رنگی مدل HS78-M100 سیماران بدنه ای کشیده و عریض دارد. که زیبایی این محصول را دو چندان کرده است. بیشترین بخشی که در این آیفون تصویری خودنمایی می کند یک صفحه سیاه رنگ است. که حالت آینه ای دارد و در مرکز این بخش، نمایشگر هفت اینچی قرار گرفته است. همچنین نام Simaran در قسمت پایین صفحه نمایش دیده می شود. در این محصول، سیماران از بزرگترین اندازه صفحه نمایش خود استفاده کرده است که فضای زیادی را روی مانیتور در برگرفته است.

در سمت چپ بدنه دستگاه یک گوشی برای برقراری تماس صوتی قرار دارد که با سیم فنری به بدنه متصل می شود. همچنین در این محصول برای قرار گرفتن گوشی روی آیفون تصویری سیماران از سیستم مگنت استفاده شده است. که کمک می کند با نزدیک کردن گوشی به بدنه نیروی مغناطیسی گوشی را به سمت خود بکشد و درست در جای خود قرار گیرد. در این محصول صفحه دربرگیرنده نمایشگر دارای اندکی زاویه از بدنه اصلی است که جلوه خاصی به دستگاه می بخشد.

مشخصات فنی

 

صفحه نمایشگر 

درب بازکن سیماران مدل HS-78/M100 دارای مانیتور تمام لمسی با کیفیت تصویر TFT – LCD می باشد که از تراکم پیکسلی بسیار بالا و وضوح تصویر بی نظیری برخوردار است. استفاده از فناوری نوین نور پس ضمینه سبب شده تصویری درخشان تر و واضح تری را در اختیار کاربر خود قرار دهد.

 ارتباط داخلی بین واحدها و امکان انتقال مکالمه واحد به واحدهای دیگر :

 شاید برای شما پیش آمده که برای یک کار ضروری نیاز داشته باشید که به واحدی مراجعه نمایید، شما بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با گرفتن شماره واحد موردنظر می توانید با واحد فوق تماس برقرار نمایید، همچنین امکان انتقال مکالمه واحد به واحدهای دیگر نیز در این محصول وجود دارد.

ضبط و ذخیره عکس و فیلم 

حافظه داخلی این محصول قابلیت ذخیره سازی 100عکس را داراست در این مانیتور همچنین می توان این حافظه را با استفاده ازTF بردی که در پایین زیر قاب قرار دارد را به حافظه عکس و فیلم ارتقاء داد در اینصورت با قرار دادن یک MICRO-SD در این محل بر روی این حافظه می توان عکس و فیلم با صدا ذخیره نمود که این ضبط عکس و فیلم می تواند به صورت دستی یا اتوماتیک باشد زمانیکه در تنظیمات حافظه مد Auto Photo فعال شود وقتی مراجعه کننده از طریق پنل با واحد فوق تماس می گیرد به طور اتوماتیک یک عکس در حافظه داخلی دستگاه ذخیره می شود و با فعال شدن مد Auto Video و قرار دادن کارت حافظه زمانیکه مراجعه کننده از طریق پنل با واحد فوق تماس می گیرد به طور اتوماتیک یک فیلم 15 ثانیه ای با صدا در حافظه خارجی (MICRO SD) ذخیره می شود و اگر بخواهیم به صورت دستی حافظه شروع به عکسبرداری و فیلمبرداری نماید باید در تنظیمات حافظه گزینه inactive فعال شود در اینصورت مانیتور فقط به صورت دستی می تواند از مراجعه کننده عکس یا فیلم بگیرد همچنین امکان انتقال عکس های ذخیره شده بر روی MICRO SD جهت مشاهده در سیستم های کامپیوتری وجود دارد .

ارتباط با نگهبانی 

 اگر ساختمان شما دارای نگهبان باشد می توانید توسط این محصول با نگهبان بدون نیاز به مراجعه حضوری تماس صوتی برقرار نمایید و بالعکس نگهبان نیز می تواند با شما تماس صوتی برقرار نماید.

اتصال به 2 پنل تصویری 

در این محصول امکان اتصال به 2 پنل تصویری و یا یک پنل و یک دوربین وجود دارد ( قابلیت دو ورودی بودن ) به عنوان مثال اگر ساختمان شما دارای دو ورودی باشد، می توانید در هر ورودی یک پنل نصب کنید و هر دو ورودی را به یک مانیتور متصل نمایید،در اینصورت با زنگ خوردن هر کدام از پنل ها، مانیتور می تواند تصویر مراجعه کننده را نمایش دهد. یا می توان از ورودی دوم برای نصب دوربین استفاده نمود که این دوربین را می توان درهرجای ساختمان که لازم باشد مثل : پارکینگ، انباری و ... ساختمان نصب نموده و تصاویر این دوربین را بر روی مانیتور مشاهده نمایید.

اتصال به درب پارکینگ 

با استفاده از آیفون تصویری مدل HS-78/M100 میتوانید از داخل واحد خود درب پارکینگ را باز و بسته نمایید. این قابلیت زمانی کاربرد دارد که ریموت درب را فراموش کردید یا به هر دلیل ریموت درب موجود نمی باشد ، با استفاده از این امکان درب را می توانید با فشار دادن کلید درب پارکینگ باز و مجدد بسته نمایید.

تشخیص حرکت ( Motion Detection ) 

قابلیت تشخیص حرکت بدین صورت است که با فعال کردن مد تشخیص حرکت در تنظیمات مانیتور، اگر کسی جلو درب قرار گرفته باشد و حتی زنگ را نزد، مانیتور این حرکت را تشخیص داده و شروع به فیلمبرداری از آن نموده و آن را در حافظه خود ذخیره می کند که از نظر امنیتی میتواند حائز اهمیت باشد که این قابلیت می تواند در ورودی دوم (مربوط به دوربین مدار بسته ) عمل کند.

تاریخ و تقویم شمسی – میلادی

درب بازکن مدل HS-78/M100 دارای دو تقویم شمسی و میلادی بوده که متناسب با محیط قابلیت تغییر را دارد. اتصال به اینترنت باعث به روز رسانی شدن تمامی این تقویم ها و مناسبت ها خاص را می باشد.

دارای 16 ملودی مختلف جهت زنگ پنل

یکی دیگر از امکانات موجود در آیفون تصویری سیماران پشتیبانی از تنوع ملودی میباشد. در بیشتر آیفون های تصویری یک ملودی به عنوان پیش فرض قرار داده شده است ، اما در دربازکن سیماران HS-78M100 تنوع این ملودی ها به صورت 16 تایی قرار داده شده است تا کاربران گزینه های بیشتری برای انتخاب داشته باشند.

محتويات پک آيفون تصويري سيماران

 1. نمايشگر رنگي 7 اينچي با گوشي و سيم

 2. کانکتور 5 پين 1 عدد

 3. کانکتور 4 پين 2 عدد

 4. کانکتور 2 پين 2 عدد

 5. 2 عدد پيچ

 6. 2 عدد رول پلاک

 7. کارت گارانتی 1 عدد

 

خلاصه ویژگی ها 

 • تصویر شفاف با استفاده از تکنولوژی TFT LCD
 • صفحه کاملا لمسی 7 اینچ
 • مجهز به منوی OSD و رابط کاربری گرافیکی GUI
 • دارای 16 ملودی مختلف جهت زنگ پنل و ارتباط داخلی بین واحدها
 • قابل استفاده با دو زبان فارسی و انگلیسی ( تقویم شمسی و میلادی )
 • قابلیت تشخیص حرکت در ورودی دوم (Motion Detection )
 • مجهز به حافظه داخلی ضبط عکس و حافظه جانبی ضبط عکس و فیلم با صدا بر روی Micro SD
 • قابلیت انتقال تصاویر و فیلم های ضبط شده بر روی Micro SD card
 • قابلیت پشتیبانی ازMicro SD 
 • قابلیت اتصال به دو پنل تصویری (یک پنل و یک دوربین مداربسته ) وانتخاب آنها توسط مانیتور
 • قابلیت ارتباط داخلی واحدها با مرکز نگهبانی و بالعکس
 • مجهز به سوئیچر داخلی برای ورودی اول
 • خطوط صوتی جداگانه جهت ارتباط با پنل و ارتباط داخلی بین واحدها
 • طراحی بسیار زیبا و باریک
 • قابل استفاده با تمام پنل های سیماران
 • مجهز به دربازکن دوم (پارکینگ)
 • تکنولوژی نور پس زمینه LED

گارانتی و خدمات پس از فروش 

مانیتور HS-78/M100 سیماران همانند دیگر محصولات تولید شده این شرکت دارای 30 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد وجود لیبل قرار گرفته شده بر روی روقاب مانیتور نشان دهنده ی نوع مانیتورو تاریخ تولید محصول جهت استفاده از خدمات پس از فروش این شرکت می باشد.

جمع بندی

مانیتور تصویری سیماران مدل مدل HS-78/M100 دارای مانیتور 7 اینچ لمسی است و همچنین قابلیت ارتباط با سایر واحد ها را دارد. این مدل نیز دارای حافظه داخلی و خارجی با قابلیت ذخیره سازی تصویر و فیلم از فرد پشت درب را دارد. گستره فروش محصولات آیفون تصویری سیماران در بازار ایران از تمامی برند های دیگر بیشتر میباشد. به نحوی که قابل مقایسه با برند های دیگر از نظر تعداد محصول، کیفیت و طراحی، نمیباشد. این درب بازکن سیماران قابلیت های بسیاری از قبیل قابلیت تشخیص حرکت،قابلیت اتصال به درب پارکینگ،اتصال به دوربین مدار بسته، قابلیت ذخیره فیلم و عکس، صفحه نمایشگر با کیفیت و کلی ویژگی های دیگر نام برد.پس اگر به دنبال یک درب بازکن با امکانات فراوان هستید مدل HS-78/M100 را در خاطرتان بسپارید.


0 دیدگاه برای آیفون تصویری سیماران مدل HS-78/M100دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*