• تقویت کیفیت تصاویر انتقالی از پنل به مانیتورها
  • کاهش سیم های بین پنل و مانیتور و عیب یابی آسان
  • تغذیه در پورت ورودی 200V - 50HZ - 14W

644,000 تومان

مقایسه

 دیکودر آیفون تصویری سیماران

 دیکودر آیفون تصویری سیماران در جهت تقویت کیفیت انتقالی تصاویر از پنل آیفون تصویری کدینگ به کار می رود،که این مدل محصول برای پنل زنگی شاسی دار و یا معمولی با نام سوئیچر شناخته می شود. زمانی که ما در نصب آیفون تصویری از پنل های نامبرینگ استفاده می کنیم ، یعنی به ازای هر واحد یک عدد شاستی زنگ در دم درب موجود است ولی در زمانی که می خواهیم از پنل های کدینگ استفاده نماییم باید چه کنیم؟ زیرا دیگر به تعداد واحدها شاستی زنگ موجود نیست. در این مواقع ما از دستگاهی به نام دکودر استفاده میکنیم.

 

دکودر

درواقع این دستگاه وظیفه کد دادن به هر یک از واحدها را به عهده دارد. در ساختمانهایی که از آیفونهای تصویری ۴ سیمه حتی قدیمی استفاده میکنند نیاز به تبدیل پنل نامبرینگ به کدینگ دارند که در اینجا از دکودر استفاده میشود.

 
 

 

شکل ظاهری

بدنه دیکودر آیفون تصویری سیماران، که از دو بخش، قاب اصلی و طلق پلاستیکی شفاف تولید شده به رنگ سفید و مشکی است که با اندازه بسیار مناسب و اشغال کردن کمترین فضای ممکن بالا ترین کارایی را از خود نشان می دهد. یکی از مهم ترین قابلیت و کارایی که می توانید برای تمیز تر شدن محیط ساختمان خود انتخاب کنید. تعریف چگونگی نصب این دیکودر ها در ساختمان است. بدین صورت که، به جای نصب دیکودر در نزدیک ترین فاصله با 4 واحد مورد نظر، تمام آیفون تصویری ها را سیم کشی کرده، و پس از انتقال آن ها به درون باکسی پلاستیکی و یا آهنی که در طبقه همکف نصب شده است، دیکودر ها را از آنجا به سیم کشی نمایشگر رنگی های متصل کنید.

 

مشخصات فنی

- برای هر 4 واحد یک عدد دیکودر به عنوان رهبری کننده دیجیتال استفاده می شود 

- تقویت کیفیت تصاویر انتقالی از پنل به مانیتورها 

- کاهش سیم های بین پنل و مانیتور و عیب یابی آسان 

- تغذیه در پورت ورودی 200V - 50HZ - 14W

- تغذیه در پورت خروجی 15V - 80mA 

 

گارانتی

 گارانتی دیکودر سیماران همانند دیگر محصولات این شرکت 30 ماه می باشد، تا حتی با تهیه کوچک ترین محصولات، اطمینان و آسودگی خاطر تمام کمالی را برای خرید تمامی تجهیزات این برند دریافت کنید.


0 دیدگاه برای دیکودر آیفون تصویری سیماراندیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*