موتور کرکره برقی توبلار سیرون 140 نیوتن

Syron 140 Nm electric shutter motor دسته: کرکره برقی , موتور کرکره برقی سیرون Siron , موتور کرکره برقی توبلار , موتور کرکره برقی
  • ولتاژ موتور ۲۲۰ ولتAC
  • ب جریان مصرفی آن ۱٫۷۲ آمپر
  • قدرت ورودی ۳۸۸ وات
  • قابلیت جابجایی تا وزن ۱۵۰ کیلوگرم

1,750,000 تومان 1,690,000 تومان

مقایسه

موتور توبولار سیرون ۱۴۰ نیوتن

فروشگاه سِوِناکالا گسترده ترین و کاملترین محصولات کرکره برقی را در خود دارد  ، این بار محصولی بسیار کاربردی بنام موتور توبولار سیرون ۱۴۰ نیوتن را معرفی خواهیم کرد. این موتور کرکره برقی برای درب های بسیار سبک ، غرفه های فروشگاهی ، پنجره ها استفاده میشود.

موتور کرکره برقی سیرون توبلار در خود شفت قرار دارد ، این امر فضای کار آن را بسیار کمتر و سرعت باز و بسته شدن را بالا میبرد. موتورهای توبلار جهت کرکره برقی مغازه و همچنین کرکره پارکینگ های کم تردد استفاده می شوند. این موتورها در انواع استاندارد تا حداکثر ۱۴۰ N/m تولید و جهت کرکره های کوچک تا حدود ۱۵ متر مربع نصب می گردند. در اینجا به موتور کرکره برقی توبولار سیرون ۱۴۰ نیوتن می پردازیم.

 

موتور کرکره برقی سیرون 

 

مشخصات فنی کرکره توبولار سیرون ۱۴۰ نیوتن

مزیت اصلی موتور توبلار کرکره برقی قرار گرفتن آن در داخل رول کرکره برقی است. این قرار گیری موتور در داخل رول علاوه بر اینکه سبب اشغال فضای کم می شود، زیبایی خاصی به کرکره برقی می دهد ولی ایرادی که دارد این است که در صورت خرابی باید کل کرکره برقی از هم باز شود تا اینکه بتوان موتور را تعمیر و یا تعویض نمود. در بازار کشور برندهای زیادی از موتور کرکره برقی وجود دارد یکی از محبوب ترین آنها برند کرکره برقی سیرون است. موتور توبلار کرکره برقی سیرون ۱۴۰ نیوتن ساخت کشور چین است.

ولتاژ کاری این موتور ۲۲۰ ولت AC بوده و جریان مصرفی آن ۱٫۷۲ آمپر می باشد و با قدرت ورودی ۳۸۸ وات و دور موتور برابر با ۹ قابلیت جابجایی کرکره های برقی تا وزن ۱۵۰ کیلوگرم را داراست.این موتور فاقد سیستم برق اضطراری بوده ولی در مواقع قطع برق دارای خلاص کن دستی است.

 

در پایان باید گفت موتور کرکره برقی توبلار سیرون 140 نیوتن ، یکی از اقتصادی ترین موتور های توبلار موجود در بازار است که میتوان آن را خریداری کرد ، کیفیت ساخت بالا و قیمت اقتصادی مهمترین دلیل پرفروش بودن این محصول میباشد.

 

مشخصات
ابعاد بسته بندی ۹۱*۶۷۰ میلی متر
جریان مصرفی ۱٫۷۲ آمپر
جنس بدنه فلز
دور موتور ۹ دور بر دقیقه
ساخت چین
گشتاور ۱۴۰ نیوتن متر
وزن ۶۵۰۰
ولتاژ کاری ۲۲۰ ولت


نقاط قوت
  • 220 ولت پر قدرت ، مناسب برای درب های سبک و کرکره پنجره و مغازه
نقاط ضعف
  • گارانتی کوتاه مدت

0 دیدگاه برای موتور کرکره برقی توبلار سیرون 140 نیوتندیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*