• 300کیلو قدرت موتور
  • موتور 24 ولت DC
  • قابلیت نصب باطری بک آپ
  • گارانتی 12 ماه
  • قیمت اقتصادی

3,490,000 تومان 3,490,000 تومان

مقایسه

موتور کرکره برقی ساید سیرون 300 کیلو DC

موتور کرکره برقی سیرون در دو مدل موتور کرکره برقی 300 کیوگرم DC با ولتاژ 24 ولت و موتور کرکره برقی 300 کیلو AC و 24 ولت تولید شده است مزیت مدل کرکره ساید سیرون 300 کیلو DC این است که قابلیت نصب انواع باطری بک آپ با قیمت بسیار به صرفه و اقتصادی را دارد. به طور کلی کرکره برقی برای درب ورودی پارکینگ استفاده میشود تا بجای خرید هزینه درب پارکینگ و بعد از آن خرید جک پارکینگ با استفاده از یک موتور کرکه برقی به همراه تیغه آن هم مدیریت درب پارکینگ و هم ایمنی را با قیمت بسیار پایین تر برای شما به همراه داشته باشد. فروشگاه آنلاین 7akala مرکز تخصصی فروش کرکره برقی siron میباشد که تمامی مدل های مختلف با قابلیت فنی مختلف را عرضه میکند .

 

ساختار کلی کرکره برقی ساید سیرون 

موتور کرکره ساید Siron از نوع تک فاز می باشد که به همین خاطر، قادر به جا به جایی تیغه کرکره با وزن 300 کیلوگرم می باشد. برای نصب موتور ساید 300 کیلوگرم 220 ولت سیرون بر روی ورودی های مغازه یا ساختمان تجهیزاتی تهیه می شود که این قطعات به ترتیب صفحه موتور، ریموت، رسیور، بلبرینگ، اند کپ، موتور Side کرکره برقی با متعلقات داخلی، تیغه، ریل کناری، لوله می باشد، در کنار این قطعات، پردازنده ای با نام میکرو سوئیچ وجود دارد که جهت بالا رفتن امنیت ورودی مکان در نظر گرفته شده، که کرکره بر روی آن نصب می گردد و مورد استفاده قرار می گیرد. عملکرد میکرو سوئیچ برای حداکثر میزان باز شدن و بسته شدن تیغه در دور موتور کرکره برقی است که تماما توسط نصابان حرفه ای این نوع تجهیزات تنظیم می گردد، در صورتی که تنظیمات میکرو سوئیچ به درستی انجام نشود تیغه کرکره به دلیل جمع شدن بیش از حد و تعیین نشدن حداکثر باز شدگی تیغه به موتور فشار دو چندانی وارد می کند، و به خاطر این موضوع از کارکرد مفید موتور کاسته و یا باعث از کار افتادگی آن شود.

 

پشتیبانی از UPS و سیم پیچ داخلی

موتور کرکره برقی سیرون سری DC توانایی پشتیبانی از منبع برق اضطراری را ندارد و به همین خاطر در سرعت صورت قطع شدن جریان برق شهری با کمک زنجیر موجود بر روی موتور می توانید تیغه کرکره را باز و بسته کنید که این اتفاق را می توان به عنوان یک ایراد برای کرکره برقی های ای سی در نظر گرفت. سیم کشی مسی درون موتور به دلیل دارا بودن کیفیت بسیار بالا در زمان تردد های زیاد با هیچ گونه داغ شدگی مواجه نمی شود که از این رو مناسب ترین گزینه برای نصب بر روی درب پارکینگ مجتمع های مسکونی و آپارتمان ها می باشد.

 

جمع بندی و گارانتی

کرکه برقی پارکینگ سیرون 300 کیلو 24 ولت مناسب برای محطی های مسکونی ، مغازه ، کرکره پارکینگ میباشد ، موتور کرکره برقی بیرون از لوله شفت نصب میباشد و با زنجیر به موتور کرکره برقی متصل میشود . یک مدار فرمان هوشمند در کنار آن برای تنظیم زمان برای باز بسته شدن و لوازم نصب از قبیل تیغه کرکره برقی ، چشمی فوتوسل ، فلشر درب باید یه صورت مجزا تهیه شود . برای راهنمایی خرید موفق تر بهتر است با بخش کرکره برقی فروشگاه آنلاین 7akala تماس حاصل فرمایید . 


نقاط قوت
  • قابلیت نصب انواع باطری بک آپ ، بسیار پر قدرت
نقاط ضعف
  • گارانتی کوتاه مدت

0 دیدگاه برای موتور کرکره برقی ساید سیرون 300 کیلو DCدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*